Harmonogram pracy specjalistów

Przedstawiamy harmonogram pracy naszych specjalistów.

  • Żaneta Zawada (dyrektor poradni)
  • porady dietetyczne
  • wtorki  20.00-21.00
  • gabinet 1

 

  • Ewa Chrobot
  • pedagog, teolog, specjalista terapii pedagogicznej (komunikacja w rodzinie)
  • środy  15.00-17.00
  • gabinet 2

 

  • Marta Pankiewicz
  • doradca życia rodzinnego, Naturalne Planowanie Rodziny, komunikacja w rodzinie
  • II piątki miesiąca  16.00-19.00
  • gabinet 2

 

  • Agnieszka Dziedzic
  • doradca życia rodzinnego, nauczyciel Naturalnego Planowania Rodziny, teolog (komunikacja w rodzinie)
  • III czwartki miesiąca  17.00-19.00
  • gabinet 1
  • II i V poniedziałek miesiąca  19.00-21.00
  • gabinet 2

 

  • Paweł Niemiec
  • mediacje rodzinne, praca ze sprawcami przemocy
  • wtorki  10.00-12.00
  • gabinet 1

 

  • o. Dominik Bochenek SP
  • poradnictwo duchowe, doradca życia rodzinnego
  • poniedziałki  17.00-19.00
  • gabinet 2

 

  • o. Piotr Różański SP
  • socjoterapeuta i psychoterapeuta
  • IV soboty miesiąca  9.00-15.00
  • gabinet 2

 

  • Barbara Makowska
  • terapeuta, pedagog-socjoterapeuta
  • czwartki  18.00-21.00
  • gabinet 2

 

  • Maja Sadczuk
  • psycholog
  • wtorki  17.00-19.00
  • gabinet 1

 

  • Sylwia Herbut
  • socjoterapeuta, logopeda
  • poniedziałki:
  • 15.30-16.30 – zajęcia logopedyczne
  • 16.30-17.30 – zajęcia socjoterapeutyczne, rozwijające kompetencje, emocjonalno-społeczne, terapia dysleksji
  • gabinet 2

 

  • Grażyna Mysiak
  • doradca zawodowy, (młodzież/bezrobotni)
  • wtorki  17.00-18.30
  • gabinet 2

 

  • ks. Roman Charkot
  • kierownictwo duchowe
  • poniedziałki  15.00-17.00
  • gabinet 1

 

  • Paula Żądło
  • socjoterapia, praca z dziećmi z zaburzeniami (szczególnie z najmłodszymi dziećmi), trudności wychowawcze
  • środy  17.00-19.00
  • gabinet 2

 

  • o. Dawid Borkowski SP
  • poradnictwo duchowe, poradnictwo psychologiczne i interwencje kryzysowe
  • środy  15.00-17.00
  • gabinet 1

 

  • Kamila Wojciów
  • pedagog specjalny, nauka tańca izraelskiego, zajęcia wyrażające emocje
  • III piątki miesiąca  16.00-18.00
  • III soboty miesiąca  14.00-16.00
  • gabinet 2